Garantujeme funkčnost, žádné použité hry či staré CD obaly

Ručíme za kvalitu, naše hry jsou určeny pro CZ a SK distribuci

Steam klíč ihned po zaplacení, zpracování nonstop 24 / 7

Platba a zaslání

Zpracování plateb je prováděno automaticky v reálném čase a nonstop. To znamená klidně i o víkendu nebo po půlnoci. Ve všech případech však čekáme na příchozí platbu. Jakmile ji obdržíme, ihned odesíláme zakoupené Steam klíče. Po kliknutí na jednotlivé způsoby se zobrazí jejich podrobnosti.

Možnosti platby

Platbu můžete provést standardním bankovním převodem buď přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance. Bankovní převod trvá 1-2 pracovní dny.

Nejbližší dodání: Zítra 10.3. při úhradě dnes do 16:00.

Platbu rychým bankovním převodem můžete provést pouze v případě, že vlastníte bankovní účet u jedné z následujících bank: Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen Bank, GE Money bank, mBank, ČSOB, Era, PaySec, Sberbank, Fio. Po dokončení objednávky budete přesměrováni přímo do internetového bankovnictví vaší banky, kde provedete úhradu s již předvyplněnými platebními údaji. Zpracování transakce proběhne ihned.

Dostupné rychlé bankovní převody

Nejbližší dodání: Ihned, zpracování plateb nonstop.

Bude vám sdělen vygenerovaný čárový kód, který si můžete vytisknout a poté předložit k úhradě na jakékoliv pobočce SAZKY, popřípadě si opsat číselný kód a ten sdělit obsluze terminálu. Seznam všech terminálů SAZKY ve vašem okolí můžete nalézt zde. Steam klíč vám bude zaslán do 10 minut od úhrady částky.

Nejbližší dodání: Do 10 minut, zpracování plateb nonstop.

Budou vám poskytnuty veškeré potřebné údaje pro platbu složenkou včetně jejího vyplněného vzoru. Platbu provedete na všech pobočkách České pošty. Platba složenkou trvá 1-2 pracovní dny.

Nejbližší dodání: Zítra 10.3. při úhradě dnes do 14:00.

Budou vám poskytnuty veškeré potřebné údaje pro platbu složenkou. Platbu provedete na všech pobočkách Slovenské pošty. Platba složenkou trvá 1-3 pracovní dny. Pro urychlení platby nám prosím zašlete oskenovaný potvrzený ústřižek od pošty.

Dodání: 1-3 pracovní dny (případně dříve při zaslání potvrzeného ústřižku emailem).

Platbu můžete provést mobilním telefonem u všech českých operátorů - O2, Vodafone, T-Mobile. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo vám bude účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Podporovaní mobilní operátoři

Nejbližší dodání: Ihned, zpracování plateb nonstop.

Platbu můžete provést zasláním jedné SMS z mobilního telefonu všech českých hlavních i virtuálních (BLESKmobil, Mobil.cz, Tesco Mobile...) operátorů. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Nejbližší dodání: Ihned, zpracování plateb nonstop.

Platbu můžete provést mobilním telefonem u všech slovenských operátorů - O2 Slovakia, Telekom, Orange Slovensko. Částka vám bude odečtena z kreditu u mobilního operátora nebo vám bude účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Podporovaní mobilní operátoři

Nejbližší dodání: Ihned, zpracování plateb nonstop.

Platbu můžete provést pomocí platebních karet MasterCard, Maestro, Visa a Visa Electron. Vaše platební karta musí mít povolené internetové transakce. Zpracování transakce proběhne ihned.

Akceptované druhy karet

Nejbližší dodání: Ihned, zpracování plateb nonstop.

Možnosti zaslání

Steam klíč vám bude zdarma zaslán emailem ihned po přijetí platby.

Steam klíč vám bude zdarma zaslán v SMS ihned po přijetí platby.

Dopis s vytisknutým klíčem vám bude zaslán poštou včetně návodu na jeho použití. Vhodné např. při koupi klíče jako dárek. Nejedná se však o zaslání na dobírku, vyžadujeme platbu předem stejně jako u ostatních způsobů zaslání. Doručení dopisu trvá 1-2 pracovní dny od přijetí vaší platby.

Dopis s vytisknutým klíčem vám bude zaslán doporučeně poštou včetně návodu na jeho použití. Vhodné např. při koupi klíče jako dárek. Nejedná se však o zaslání na dobírku, vyžadujeme platbu předem stejně jako u ostatních způsobů zaslání. V rámci ČR nabízímě i možnost zaslání dopisu doporučeně do vlastních rukou nebo doporučeně do vlastních rukou výhradně jen adresáta. Pro toto způsoby zaslání nás prosím předem kontaktujte. Doručení doporučeného dopisu trvá 1-2 pracovní dny od přijetí vaší platby.

MOŽNOSTI PLATBY

MOŽNOSTI ZASLÁNÍ

SPOLUPRÁCE

Chcete s námi spolupracovat na prodeji Steam her?

Máme pro vás připraven Partnerský program na adrese http://partner.steamkey.cz/.


Copyright © 2008 - 2014, EGIT s.r.o.