Garantujeme funkčnost, žádné použité hry či staré CD obaly

Ručíme za kvalitu, naše hry jsou určeny pro CZ a SK distribuci

Steam klíč ihned po zaplacení, zpracování nonstop 24 / 7

Recence a výhody služby Herní-kupony.cz

Portál Herní-kupony.cz je dlouholetý autorizovaný prodejce prémiových kuponů do her, oficiální prodejce Ukash kuponů online, ale také nabízí možnost si oficiálně a rychle dobít Steam peněženku nebo League of Legends. Herní-kupony.cz fungují na trhu počítačových her již pět let a stále se mezi hráči těší větší oblíbenosti.

Herní-kupony.cz - Platby ve hrách snadno a bez karty

Jak nejlépe využít Herní kupony.cz

Pokud hledáte možnost, jak si pohodlně a rychle pořídit kupony do hry nebo dobít Steam peněženku pohodlně, bezpečně a bez starostí, tak je pro Vás tato služba to pravé. Na webu Herní kupony.cz najdete přes čtyři desítky různých her, do kterých můžete vybírat z více jak 200 druhů kuponů.

Server nabízí všechny běžné platební metody a navíc se jedná o kompletně českého poskytovatele, a proto se o své informace nemusíte obávat, ani se například zabývat dalšími poplatky při převádění financí na účty v jiné měně. Při oblíbené platbě mobilem navíc nakupujete rychle, bezpečně a anonymně. Mezi samozřejmosti také patří česká podpora po emailu a telefonu.

Jak funguje Steam peněženka?

Steam je největší online poskytovatel počítačových her a jeho peněženka umožňuje nákup některé z tisíce nabízených her, herních dodatků, softwarů nebo filmů. Dobitím virtuálního účtu tak můžete platit online legálně bez starostí, rychle a jednoduše s použitím minima osobních údajů. Tuto možnost si oblíbilo mnoho uživatelů Steamu díky mnoha nadstandardním výhodám, které služba do standardního balíku přináší.

Výhody dobití Steamu přes Herní-kupony.cz

Nákup kreditu na Herních kuponech pro hráče znamená hned několik výhod a zjednodušení. Na ty největší z nich se podívejme podrobněji.

Česká společnost – Dobíjením Steam peněženky na webu Herní kupony.cz oproti Steam klientovi se vyhnete placení u zahraničních poskytovatelů. Vaše údaje jsou tak zpracovávány českým poskytovatelem.

Slevy – Steam často nabízí slevy na stovky her do výše až 90% a portál Herní-kupony.cz je za Vás všechny hlídá a sdružuje přehledně na jednom místě. Slevy si můžete nechat zasílat i emailem ať Vám žádná již neunikne.

Podpora – Zapomenutá hesla, online krádeže, problémy s placením, hrami, komunikace s anglicky mluvící podporou Steamu. To jsou jen některé z problémů, které Vás mohou potkat, a které za Vás vyřeší podpora od Herní-kupony.cz. Služba je placená, ale peněz litovat určitě nebudete. Herní-kupony.cz garantují 100% spokojenost a při nevyřešení Vašeho problému, dostanete peníze zpět.

Pro více informací a možnost zapojit se do některé ze soutěží, se podívejte na facebook Herní-kupony.cz a užijte si hru!

MOŽNOSTI PLATBY

MOŽNOSTI ZASLÁNÍ

SPOLUPRÁCE

Chcete s námi spolupracovat na prodeji Steam her?

Máme pro vás připraven Partnerský program na adrese http://partner.steamkey.cz/.

KONTAKT

info@steamkey.cz

+420 792 248 227


Copyright © 2008 - 2019, EGIT s.r.o.