Garantujeme funkčnost, žádné použité hry či staré CD obaly

Ručíme za kvalitu, naše hry jsou určeny pro CZ a SK distribuci

Steam klíč ihned po zaplacení, zpracování nonstop 24 / 7

Counter-Strike: Source

Counter-Strike: Source je úspěšným pokračování první verze. Byl vylepšen o novou fyziku, grafiku nebo reálnější zvuky zbraní, nový kabát také dostaly všechny mapy. To vše díky přelomovému Half-Life 2 základu. Hratelnost, ovládání a ostatní základní rysy Counter-Strike byly zachovány.

Zakoupení Steam hry

Oficiální česká distribuce

Je to velice jednoduché. Elektronickou licenci hry (tzv. Steam hru) získáte ihned po zaplacení, klidně i o půlnoci nebo o víkendu. Vždy včetně návodu, aby jste si ji mohli zahrát již za méně než 5 minut.

Cena za hru
499,- Kč / 18,- €

Počet kusů

Counter-Strike: Source Steam key


Pro nákup hry Counter-Strike: Source si dobijte kredit do Steamu a hru zakupte přímo tam. Běžná cena je 20 EUR.

Jsme autorizovaným prodejcem her Counter-Strike od roku 2008 s několika tisíci spokojených zákazníků. Counter-Strike prodáváme v podobě elektronických licencí, které jsou naprosto stejné jako krabicové verze. Hry od nás však můžete hrát již za 5 minut!

Kvůli naší specializaci máme všechny hry skladem v dostatečném množství a zákazníkům zdarma poskytujeme pomoc s jakýmikoliv dotazy / problémy ohledně zakoupené hry. Přesvědčete se, že víme, co prodáváme. A díky mnoha platebním metodám nemusíte ani nutně nikam chodit, hru máte levně, napořád a dostupnou z jakéhokoliv PC.

Získáte od nás kód (tzv. Steam klíč) pro aktivaci s jednoduchým návodem na stažení a instalaci hry. Všechny hry jsou určeny pro legální distribuci v ČR a SR. Proto můžeme garantovat 100% záruku kvality a spokojenost zákazníků. Ověřit si to můžete na mnoha recenzích našich zákazníků.

Platbu lze provést mnoha způsoby podle toho, co je pro vás nejpohodlnější. Zaslání Steam klíče ke hře Counter-Strike: Source probíhá prostřednictvím SMS, emailem nebo dopisem ihned po přijetí částky. Podrobnosti naleznete v sekci Platba a zaslání.

Dostupné platební metody

Zaslaný aktivační kód (tzv. Steam klíč) stačí jednoduše vložit v aplikaci Steam, tím se Counter-Strike: Source ihned zaktivuje. Jednoduchý návod je vždy zasílán spolu se Steam klíčem, včetně odkazu na stažení bezplatné aplikace Steam. Podrobnosti naleznete v sekci Nápověda. Celý proces je záležitostí pouze několika málo minut.

Během instalace budete vyzváni k volbě uživatelského jména a hesla, abyste mohl hru v budoucnu spustit na jekémkoliv počítači. Přeinstalace systému nebo změna počítače tedy nijak neovlivní zakoupenou hru.

Ve zkratce a graficky. Není potřeba se ničeho bát, vše je jednoduché a v češtině.

Aktivace Steam klíče

1. Stáhněte si aplikaci Steam a vytvořte si nový Steam účet (pokud už svůj účet nemáte), na kterém budete mít Counter-Strike hru zakoupenou.

2. Přihlaste se do aplikace Steam vašimi údaji.

3. Aktivujte hry kliknutím v horním menu na položku Hry a dále vyberte Aktivovat produkt ve službě Steam.

4. Zadejte Steam klíč do pole a potvrďte tlačítkem. Hra je není aktivována a připravena k instalaci a spuštění.

Hra Counter-Strike: Source byla vydána v roce v roce 2004 jako jedna z verzí tzv. Source enginu, který je znám především ze hry Half-Life 2. Ve hře je možnost zapnutí nebo vypnutí několika náročnějších efektů, takže je možno ji spustit i na starších počítačích.

Oficiální minimální požadavky jsou následující: procesor alespoň 1,7 GHz, minimálně 512 MB paměť RAM a grafická karta s podporou ovladačů DirectX® 8.1. Naše verze hry lze spustit jak na počítači s Windows, tak i na Linuxu nebo Macu.

MOŽNOSTI PLATBY

MOŽNOSTI ZASLÁNÍ

SPOLUPRÁCE

Chcete s námi spolupracovat na prodeji Steam her?

Máme pro vás připraven Partnerský program na adrese http://partner.steamkey.cz/.

KONTAKT

info@steamkey.cz

+420 792 248 227


Copyright © 2008 - 2018, EGIT s.r.o.