Garantujeme funkčnost, žádné použité hry či staré CD obaly

Ručíme za kvalitu, naše hry jsou určeny pro CZ a SK distribuci

Steam klíč ihned po zaplacení, zpracování nonstop 24 / 7

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive je nejnovější vylepšená verze slavné série Counter-Strike, která je poslední dobou více a více populární. Byla vydána po dlouhém osmiletém čekání, proto je co nabídnout. Obsahuje zcela nové mapy, zbraně, efekty, herní módy nebo propracované statistiky.

Zakoupení Steam hry

Oficiální česká distribuce
Hra je v češtině

Je to velice jednoduché. Elektronickou licenci hry (tzv. Steam hru) získáte ihned po zaplacení, klidně i o půlnoci nebo o víkendu. Vždy včetně návodu, aby jste si ji mohli zahrát již za méně než 5 minut.

Cena za hru
349,- Kč / 13,- €

Počet kusů

Counter-Strike: Global Offensive Steam key


Prodej na tomto webu byl ukončen v roce 2014. Pro nákup hry si dobijte kredit do Steamu a hru následně zakupte přímo na Steamu.

Jsme autorizovaným prodejcem her Counter-Strike od roku 2008 s několika tisíci spokojených zákazníků. Counter-Strike prodáváme v podobě elektronických licencí, které jsou naprosto stejné jako krabicové verze. Hry od nás však můžete hrát již za 5 minut!

Kvůli naší specializaci máme všechny hry skladem v dostatečném množství a zákazníkům zdarma poskytujeme pomoc s jakýmikoliv dotazy / problémy ohledně zakoupené hry. Přesvědčete se, že víme, co prodáváme. A díky mnoha platebním metodám nemusíte ani nutně nikam chodit, hru máte levně, napořád a dostupnou z jakéhokoliv PC.

Získáte od nás kód (tzv. Steam klíč) pro aktivaci s jednoduchým návodem na stažení a instalaci hry. Všechny hry jsou určeny pro legální distribuci v ČR a SR. Proto můžeme garantovat 100% záruku kvality a spokojenost zákazníků. Ověřit si to můžete na mnoha recenzích našich zákazníků.

Platbu lze provést mnoha způsoby podle toho, co je pro vás nejpohodlnější. Zaslání Steam klíče ke hře Counter-Strike: Global Offensive probíhá prostřednictvím SMS, emailem nebo dopisem ihned po přijetí částky. Podrobnosti naleznete v sekci Platba a zaslání.

Dostupné platební metody

Zaslaný aktivační kód (tzv. Steam klíč) stačí jednoduše vložit v aplikaci Steam, tím se Counter-Strike: Global Offensive ihned zaktivuje. Jednoduchý návod je vždy zasílán spolu se Steam klíčem, včetně odkazu na stažení bezplatné aplikace Steam. Podrobnosti naleznete v sekci Nápověda. Celý proces je záležitostí pouze několika málo minut.

Během instalace budete vyzváni k volbě uživatelského jména a hesla, abyste mohl hru v budoucnu spustit na jekémkoliv počítači. Přeinstalace systému nebo změna počítače tedy nijak neovlivní zakoupenou hru.

Ve zkratce a graficky. Není potřeba se ničeho bát, vše je jednoduché a v češtině.

Aktivace Steam klíče

1. Stáhněte si aplikaci Steam a vytvořte si nový Steam účet (pokud už svůj účet nemáte), na kterém budete mít Counter-Strike hru zakoupenou.

2. Přihlaste se do aplikace Steam vašimi údaji.

3. Aktivujte hry kliknutím v horním menu na položku Hry a dále vyberte Aktivovat produkt ve službě Steam.

4. Zadejte Steam klíč do pole a potvrďte tlačítkem. Hra je není aktivována a připravena k instalaci a spuštění.

Hra Counter-Strike: Global Offensive byla představena roku 2012 na aktuálně nejnovějším Half-Life enginu. Proto vyžaduje alespoň trochu výkonnou počítačovou sestavu. Mnoho detailů a náročných efektů však lze ve hře vypnout, takže pro spuštění nepotřebujete ten nejnovější počítač, záleží však na množství detailů, které budete chtít zobrazit.

Oficiální minimální požadavky jsou následující: procesor Intel® Core™ 2 Duo E6600 nebo AMD Phenom™ X3 8750 nebo lepší, 1 GB (XP) / 2 GB (Vista) operační paměti, minimálně 7,6 GB volného místa na pevném disku, grafickou kartu s alespoň 256 MB paměti a DirectX + Pixel Shader 3.0 kompatibilitou. Naše verze hry lze spustit jak na počítači s Windows, tak i na Macu.

MOŽNOSTI PLATBY

MOŽNOSTI ZASLÁNÍ

SPOLUPRÁCE

Chcete s námi spolupracovat na prodeji Steam her?

Máme pro vás připraven Partnerský program na adrese http://partner.steamkey.cz/.


Copyright © 2008 - 2014, EGIT s.r.o.