Garantujeme funkčnost, žádné použité hry či staré CD obaly

Ručíme za kvalitu, naše hry jsou určeny pro CZ a SK distribuci

Steam klíč ihned po zaplacení, zpracování nonstop 24 / 7

Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6 je stále jednou z nejznámějších, nejhranějších a nejprodávanějších světových on-line akčních her, proto ji lze zakoupit za velice výhodnou cenu. Součástí je i Counter-Strike: Condition Zero, který obsahuje jak singleplayerové, tak i multiplayerové mapy.

Zakoupení Steam hry

Oficiální česká distribuce

Je to velice jednoduché. Elektronickou licenci hry (tzv. Steam hru) získáte ihned po zaplacení, klidně i o půlnoci nebo o víkendu. Vždy včetně návodu, aby jste si ji mohli zahrát již za méně než 5 minut.

Cena za hru
299,- Kč / 11,- €

Počet kusů

Counter-Strike 1.6 Steam key


Prodej na tomto webu byl ukončen v roce 2014. Pro nákup hry si dobijte kredit do Steamu a hru následně zakupte přímo na Steamu.

Jsme autorizovaným prodejcem her Counter-Strike od roku 2008 s několika tisíci spokojených zákazníků. Counter-Strike prodáváme v podobě elektronických licencí, které jsou naprosto stejné jako krabicové verze. Hry od nás však můžete hrát již za 5 minut!

Kvůli naší specializaci máme všechny hry skladem v dostatečném množství a zákazníkům zdarma poskytujeme pomoc s jakýmikoliv dotazy / problémy ohledně zakoupené hry. Přesvědčete se, že víme, co prodáváme. A díky mnoha platebním metodám nemusíte ani nutně nikam chodit, hru máte levně, napořád a dostupnou z jakéhokoliv PC.

Získáte od nás kód (tzv. Steam klíč) pro aktivaci s jednoduchým návodem na stažení a instalaci hry. Všechny hry jsou určeny pro legální distribuci v ČR a SR. Proto můžeme garantovat 100% záruku kvality a spokojenost zákazníků. Ověřit si to můžete na mnoha recenzích našich zákazníků.

Platbu lze provést mnoha způsoby podle toho, co je pro vás nejpohodlnější. Zaslání Steam klíče ke hře Counter-Strike 1.6 probíhá prostřednictvím SMS, emailem nebo dopisem ihned po přijetí částky. Podrobnosti naleznete v sekci Platba a zaslání.

Dostupné platební metody

Zaslaný aktivační kód (tzv. Steam klíč) stačí jednoduše vložit v aplikaci Steam, tím se Counter-Strike 1.6 ihned zaktivuje. Jednoduchý návod je vždy zasílán spolu se Steam klíčem, včetně odkazu na stažení bezplatné aplikace Steam. Podrobnosti naleznete v sekci Nápověda. Celý proces je záležitostí pouze několika málo minut.

Během instalace budete vyzváni k volbě uživatelského jména a hesla, abyste mohl hru v budoucnu spustit na jekémkoliv počítači. Přeinstalace systému nebo změna počítače tedy nijak neovlivní zakoupenou hru.

Ve zkratce a graficky. Není potřeba se ničeho bát, vše je jednoduché a v češtině.

Aktivace Steam klíče

1. Stáhněte si aplikaci Steam a vytvořte si nový Steam účet (pokud už svůj účet nemáte), na kterém budete mít Counter-Strike hru zakoupenou.

2. Přihlaste se do aplikace Steam vašimi údaji.

3. Aktivujte hry kliknutím v horním menu na položku Hry a dále vyberte Aktivovat produkt ve službě Steam.

4. Zadejte Steam klíč do pole a potvrďte tlačítkem. Hra je není aktivována a připravena k instalaci a spuštění.

Hra Counter-Strike 1.6 sahá svou historií až do roku 1999, kdy byl vydán první mód na tehdejší přelomový Half-Life 1. Dnešní verze již běží na novějším základu, ale ani tak nepatří mezi náročné hry. Lze ji spustit na téměř jakémkoliv stolním počátači nebo notebooku.

Oficiální minimální požadavky jsou následující: procesor alespoň 500 MHz, operační paměť minimálně 96 MB a grafická karta alespoň 16 MB. Naše verze hry lze spustit jak na počítači s Windows, tak i na Linuxu nebo Macu.

MOŽNOSTI PLATBY

MOŽNOSTI ZASLÁNÍ

SPOLUPRÁCE

Chcete s námi spolupracovat na prodeji Steam her?

Máme pro vás připraven Partnerský program na adrese http://partner.steamkey.cz/.


Copyright © 2008 - 2014, EGIT s.r.o.