Garantujeme funkčnost, žádné použité hry či staré CD obaly

Ručíme za kvalitu, naše hry jsou určeny pro CZ a SK distribuci

Steam klíč ihned po zaplacení, zpracování nonstop 24 / 7

Counter-Strike 1.6 + Source

Cenově výhodný balíček stále nejhranější verze 1.6 a jeho pozdějšího nástupce postaveného na známé hře Hlaf-Life 2. Obsahuje hry Counter-Strike 1.6, Condition Zero a Source.

Zakoupení Steam hry

Oficiální česká distribuce

Je to velice jednoduché. Elektronickou licenci hry (tzv. Steam hru) získáte ihned po zaplacení, klidně i o půlnoci nebo o víkendu. Vždy včetně návodu, aby jste si ji mohli zahrát již za méně než 5 minut.

Cena za hru
699,- Kč / 25,- €

Počet kusů

Counter-Strike 1.6 + Source Steam key


Prodej na tomto webu byl ukončen v roce 2014. Pro nákup hry si dobijte kredit do Steamu a hru následně zakupte přímo na Steamu.

Jsme autorizovaným prodejcem her Counter-Strike od roku 2008 s několika tisíci spokojených zákazníků. Counter-Strike prodáváme v podobě elektronických licencí, které jsou naprosto stejné jako krabicové verze. Hry od nás však můžete hrát již za 5 minut!

Kvůli naší specializaci máme všechny hry skladem v dostatečném množství a zákazníkům zdarma poskytujeme pomoc s jakýmikoliv dotazy / problémy ohledně zakoupené hry. Přesvědčete se, že víme, co prodáváme. A díky mnoha platebním metodám nemusíte ani nutně nikam chodit, hru máte levně, napořád a dostupnou z jakéhokoliv PC.

Získáte od nás kód (tzv. Steam klíč) pro aktivaci s jednoduchým návodem na stažení a instalaci hry. Všechny hry jsou určeny pro legální distribuci v ČR a SR. Proto můžeme garantovat 100% záruku kvality a spokojenost zákazníků. Ověřit si to můžete na mnoha recenzích našich zákazníků.

Platbu lze provést mnoha způsoby podle toho, co je pro vás nejpohodlnější. Zaslání Steam klíče ke hře Counter-Strike 1.6 + Source probíhá prostřednictvím SMS, emailem nebo dopisem ihned po přijetí částky. Podrobnosti naleznete v sekci Platba a zaslání.

Dostupné platební metody

Zaslaný aktivační kód (tzv. Steam klíč) stačí jednoduše vložit v aplikaci Steam, tím se Counter-Strike 1.6 + Source ihned zaktivuje. Jednoduchý návod je vždy zasílán spolu se Steam klíčem, včetně odkazu na stažení bezplatné aplikace Steam. Podrobnosti naleznete v sekci Nápověda. Celý proces je záležitostí pouze několika málo minut.

Během instalace budete vyzváni k volbě uživatelského jména a hesla, abyste mohl hru v budoucnu spustit na jekémkoliv počítači. Přeinstalace systému nebo změna počítače tedy nijak neovlivní zakoupenou hru.

Ve zkratce a graficky. Není potřeba se ničeho bát, vše je jednoduché a v češtině.

Aktivace Steam klíče

1. Stáhněte si aplikaci Steam a vytvořte si nový Steam účet (pokud už svůj účet nemáte), na kterém budete mít Counter-Strike hru zakoupenou.

2. Přihlaste se do aplikace Steam vašimi údaji.

3. Aktivujte hry kliknutím v horním menu na položku Hry a dále vyberte Aktivovat produkt ve službě Steam.

4. Zadejte Steam klíč do pole a potvrďte tlačítkem. Hra je není aktivována a připravena k instalaci a spuštění.

Požadavky jednolivých her jsou detailně popsány na samostatných stránkách jednotlivých her. Seznam her naleznete v menu pod položkou Objednat hru.

MOŽNOSTI PLATBY

MOŽNOSTI ZASLÁNÍ

SPOLUPRÁCE

Chcete s námi spolupracovat na prodeji Steam her?

Máme pro vás připraven Partnerský program na adrese http://partner.steamkey.cz/.


Copyright © 2008 - 2014, EGIT s.r.o.